גרמניה

אין ספק שמבין היעדים באירופה יש יעד אחד שבשנים האחרונות הופך להיות מועדף על מרבית הישראלים. אם בעבר הייתה זו צרפת שתפסה את המקום הראשון בחופשות באירופה בקרב ציבור המטיילים הישראלי אך היחס הקריר מצד המקומיים קצת הקפיא את היחסים בין תיירי שתי המדינות, כיום יש מדינה אחרת שתפסה את מקומה- גרמניה.
חופשה בגרמניה- היער השחור
גרמניה מתהדרת בערים שכמעט כל אחת מהן מציעה משהו שונה ומאתגר עבור התייר. תוסיפו לזה את האירוח המלבב, את האוכל הנהדר ואת הבירה האיכותית וקיבלתם יעד מושלם לטיול.

חופשה בגרמניה יכולה להיות במספר מוקדים, כל אחד מעט שונה וכל אחד מיועד למישהו אחר. אם הטיול אותו אתם מתכננים הוא טיול לכל המשפחה אז ערים כמו פרייבורג ושטוטגרט יהיו לכם מוכרות יותר, שכן אלו הן הערים המרכזיות מהן ניתן להגיע אל היער השחור.
לכן, לא תהיה זו הפתעה לראות משפחות רבות מגיעות אל היעד האטרקטיבי הזה. לעומת זאת, אם אתם זוג שמעוניין לנסוע לחופשה רומנטית, היעד המתאים ביותר עבורכם הוא ברלין.
היתרון הגדול של העיר הוא הביקוש העצום כשמכאן מגיע גם הסיכוי הגבוה לביטולים של הרגע האחרון, מה שמאפשר למצוא בלי מאמץ מיוחד טיסות זולות לברלין. שיאה של ברלין הוא מן הסתם בלילות הקסומים שלה, אותם לילות בהם הלילה הוא רק המשך חשוך של היום, מה שמאפשר לתיירים לטייל וליהנות עד לשעות שעולה השחר, במועדונים עם תושבים מקומיים או תיירים, בפאבים שמגישים את הבירות הגרמניות הצוננות ובכלל, תגלו שכמעט הכל כאן פתוח גם בשעות לא הגיוניות.

כמובן שגם ביום יש מה לעשות בברלין, והמון. בתור עיר עם היסטוריה ארוכת שנים, ישנם אתרים התואמים למוניטין של העיר כמו בניין הרייכסטאג המשמש כמקום מושבו של הפרלמנט הגרמני, חומת ברלין שפירוקה ב-1989 סימל את איחוד גרמניה ואפילו הברלינר דום, קתדרלת ברלין. טיסות זולות לברלין ישאירו לכם מספיק כסף כדי להגיע ליעדים נוספים דוגמת רחוב פרידריכשטראסה הכולל בתוכו את התיאטראות הנהדרים של ברלין ובית האופרה הלאומי. אם הטיול אותו אתם מתכננים לגרמניה הוא דווקא טיול של חברים, אז למרות שברלין בהחלט מתאימה, תוכלו להגיע ליעד מתאים יותר עבורכם.
היעד הזה תהיה העיר מינכן. העיר הנהדרת משלבת את כל מה שגבר מצוי אוהב- כדורגל ובירה. אצטדיון האליאנץ ארנה רק מחכה לאוהדים שפוקדים אותו בכל שבת, מאחר וזהו מקום בו תוכלו ליהנות מכדורגל ברמה אחרת. חופשה בגרמניה שתגיע למינכן מציעה גם את ה"אוקטוברפסט", אותו פסטיבל בירה שנתי המתרחש בכל חודש אוקטובר ויגרום לכם לשתות בירה לשכרה נוסף על פעילויות נוספות אותן תוכלו לבצע במינכן בתקופה זו.מספר הגולשים שצפו בעמוד זה:  671
דירוג הגולשים:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...