רפטינג בברי לנקה

סרי לנקה הוא מקום אידיאלי עבור כל מי שאוהב אקסטרים. האי מתאים גם עבור גלישה או צלילה וגם עבור רפטינג ופעילויות אקסטרים נוספות. אפשר להזמין דילים לסרי לנקה שכוללים גם חבילות מיוחדות של גלישה, סלילה או רפטינג והיתרון הגדול הוא שהכל מסודר מראש ולא צריך לחפש אחרי שמגיעים לסרילנקה.
בוא ונתחיל את ההרפתקה עם סיור בקיטולגלה – Kitulgala, אשר היא עיר קטנה ממוקמת במרחק של פחות מכמה שעות מקולומבו – Colombo. העיר ממוקמת באזור ספוג לחות, בתוך יער גשם. העיר מקבלת שני המונסונים בשנה, והיא אחד המקומות הגשומים ביותר בסרילנקה. הנוף יפהפה, עם הנהר קלאני – Kelani הזורם, עם מים לבנים וסוערים המאפשרים ראפטינג שהוא ספורט אתגרי. בנוסף הנהר מספק גם מקום נפלא עבור צפרות. בסיבה, ישנן מסעדות רבות, המציעות אורז אסייתי טעים וקארי לארוחות הצהריים תוכלו ליהנות גם מהקינוח המסורתי עשוי מטופו עם סירופ סוכר וצוף של העץ kithul.
העיר בקיטולגלה – Kitulgala התפרסמה בשנת 1957, בזכות הזכייה בפרס האוסקר עבור הסרט “הגשר על הנהר קוואי – Kwai שצולם כאן.  היסוד מבטון של הגשר ניתן לראותו עדיין עם שלט המפרט את המיקום המדויק שלו. טיולים אתגרים, זה משהו שהרבה אנשים מעוניינים בהם וניתן ליהנות מרפטינג במים הלבנים של הנהר הציורי קלאני – Kelani. לאורך הנהר יש שני מסלולים:
אחד מהיר עם חמישה מפלים גדולים  מסלול עם מהירות בינונית עם ארבעה מפלים קטנים. הציוד עבור רפטינג הוא מודרני: רפסודות עם הילוכים בטיחותיים. התיירים עוברים תדרוך בטיחות הינם מסופק על ידי המדריכים במקום איפה שעושים רפטינג. אורך מסלול הרפטינג הוא כחמש עד 10 ק”מ. הקטע הנהר קלאני – Kelani, בקיטולגלה – Kitulgala מלאבסלעים וזה מה שהופך אותו לנהר אידיאלי עבור רפטינג.
מקום נוסף אידיאלי עבור טיולים אתגרים, שהוא גם אחד המקומות הטובים ביותר בעולם עבור גלישת רוח הוא ארוגם- Arugam. זוהי עיר דיג, המציעה הזדמנויות רבות עבור חובבי ספורט מים וצילום תת-ימי.