טיולים מאורגנים

פעמים רבות אנשים צעירים טועים לחשוב כי טיולים מאורגנים משמע מסגרת טיולים מסודרת המיועדת לאוכלוסיית גיל הזהב או לאנשים אשר זו הנסיעה הראשונה שלהם לחו"ל והם חשים חסרי בטחון לנסוע לבד ולתכנן את הטיול או את הנופש שלהם בצורה עצמאית.
צעירים אלו טועים. נכון לשנת 2011 יותר ויותר אנשים המשתייכים לאוכלוסייה הצעירה בוחרים טיולים מאורגנים לצעירים.

טיולים מאורגנים למגוון יעדים בעולם

כאשר מדובר על טיולים מאורגנים לאנשים אשר משתייכים לקהל הצעירים, חברות הנופש והתיירות השונות, מודעות למדינות בהן מרבית הצעירים מעוניינים לחוות חוויות שונות במסגרת הנופש ולכן הם מתאימים את אותו טיול מאורגן למדינות, מסלולים, אתרים ומקומות בילוי שונים בהם צעירים אוהבים לבלות ולחוות.

כיום, צעירים רבים יכול לבחור טיול מאורגן ליפן ולמגוון מדינות נוספות כמו למשל, תאילנד, מרוקו, ספרד, איים שונים ברחבי העולם, ארצות הברית ועוד.

טיול מאורגן לפני הגיוס לצה"ל

טיולים לצעירים לפני גיוס מחולקים לסוגים שונים של טיולים, המותאמים לגיל הקבוצה ותחומי העניין המעניינים אנשים בגילאים אלו.
אם בעבר, מרבית האנשים טסו לחו"ל אחרי הצבא או לאחר שהם התבססו כלכלית, היום כאשר מחירי הטיסות הוזלו באופן משמעותי והמושג טיסות, תיירות ונופשונים הפכו נרדפים לחופש הגדול ולחופשת חגים, ישנן חברות תיירות רבות המציעות טיולים מאורגנים גם לבני נוער אשר טרם התגייסו לצה"ל.

דבר נוסף אשר גרם לחברות תיירות ונופש רבות להציע אפשרות של טיולים לבני נוער וצעירים, היא העובדה כי הצעירים מעוניינים לטוס, אך פעמים רבות הוריהם מודאגים ואינם מוכנים לתת להם לטוס, אלא אם הדבר יהיה תחת מסגרת או פיקוח כלשהו של מבוגרים.
הרבה פעמים חברות תיירות ונופש מכנות טיולים מאורגנים לקהל היעד של הצעירים בשם: 'טיול מאורגן סאמר סקול' ואף מאפשרים להורים להעניק לילדיהם מתנה מיוחדת לבר או בת מצווה ולרכוש עבורם טיול מאורגן לכלת או חתן המצוות.

טיולים מאורגנים לסטודנטים

אם אתם סטודנטים או שסיימתם את לימודי התואר שלכם לא מזמן, אתם בוודאי ערים לעובדה כי קהל היעד של הסטודנטים הוא קהל יעד הזוכה להטבות והנחות רבות בכל תחומי החיים.
טיולים מאורגנים לסטודנטים הם דבר פופולארי במיוחד, הן בגלל המחירים המותאמים לסטודנט, משום גילאי הקבוצה, מסלול הטיולים האטרקטיביים וכן בגלל שטיולים אלו מוצעים בדרך כלל במועדים שבהם הסטודנטים יוצאים לחופשות הסמסטר או לחופשה הגדול שבין שנות הלימודים.

טיולים מאורגנים – לצעירים בלבד

היתרונות של טיולים מאורגנים לאוכלוסיית היעד של הצעירים מתחת לגיל 30, הם רבים. בטיולים אלו הצעירים יכולים ליהנות מספורט אתגרי, כמו לדוגמא סקי, טרקטורונים, רפטינג, טיולי ג'יפים ופעילויות רבות נוספות המותאמות לרמת האדרנלין של הצעירים כמו מסיבות רבות, מקומות בילוי ליליים, מופעי מוזיקה ותרבות, מסלולי טיולים אטרקטיביים, מדריכים צעירים, אתרים מעניינים ועוד.

נגישות