טיולי אקסטרים

טיולי אקסטריםטיולי אקסטרים הם למעשה טיוליי הרפתקאות אך אינם דומים לכל טיול אחר, טיולי אקסטרים הם טיולים מורכבים ואשר יש לתכננם זמן רב טרם היציאה , טיולי אקסטרים הם טיולים אשר קהל היעד שלהם הם אנשים הרפתקנים אשר טיולים "רגילים" לא מספקים אותם ויש להם צורך לחוות כל הזמן ריגושים חדשים במקומות חדשים ויוצאי דופן.

איזה סוגים של טיולי אקסטרים קיימים?

טיולי אקסטרים עשויים להעניק ליוצאים אליהם חוויות שונות וייחודיות וכן חשיפה לעולמות שונים כאלה שיעניקו זיכרונות רבים לכל החיים. טיולי אקסטרים הינם טיולים שונים מהרגיל בעלי אתגר מיוחד ולכן לא כל אחד מסוגל לעמוד בטיולים מסוג כזה.
טיולי אקסטרים יכולים להיות טיולים מאורגנים ,פרטיים ,טיולי ג'יפים, טיולי נשים, צלילה ושייט והשמיים הם הגבול בתחום זה.
טיולי אקסטרים לא חייבים להתקיים רק במדינות רחוקות אלא גם פה בישראל אשר מציעה מגון רחב של אפשרויות טיול מהנות ומאתגרות למשפחות ,לזוגות או ליחידים.

מסלולים בעלי אתגר רב לאוהבי הטיולים המורכבים יהיו דווקא במדינות המזרח הרחוק ,באמריקה הדרומית והצפונית, בתאילנד ,בסין ובהודו , טיולים אלה יהיו לרוב טיולי טראק קשים ומסובכים ואלה אשר עושים אותם יחפשו בעיקר את המקומות הרחוקים והקשים שאפשר ויאתגרו את עצמם עד כמה שיוכלו.
טיולי אקסטרים הם דרך מצוינת "לניקוי ראש" ,רבים הם הצעירים המשתחררים מהצבא וזמן לא רב לאחר מכן יוצאים עם חברים לטיול שאחרי צבא המאופיין לרוב כטיול אקסטרים כאשר בעיקר בטיול שכזה הוא לעשות כמה שיותר אתגרים במקומות הכי נידחים שאפשר.

מי יכול להשתתף בטיולי אקסטרים?

חשוב מאוד לציין שטיולי אקסטרים מצריכים כושר גופני טוב ואפילו מצוין מאחר ומדובר בטיולים הדורשים מיומנויות פיזיות רבות ולא כולם מסוגלים לעמוד בהם, חברות טיולים רבות מציעות למטייל ההרפתקני מגון רב של טיולים כאלה ומציעות חוויות רבות וחד פעמיות.

דבר חשוב נוסף לא פחות הוא לדאוג לביטוח טרם הנסיעה לטיול ,מאחר ומדובר בטיול לא שגרתי חשוב לבטח את הנוסע בביטוח נסיעות מקיף כזה שידאג לכל צרה שלא תבוא.
טיולי אקסטרים עשויים לקחת את המטייל לחוות תרבויות שונות,מאכלים שונים ומגוונים , שינה במקומות לא שגרתיים (בעיקר בטבע) והכי חשוב הם צבירת התמונות והזיכרונות שאותם נישא לכל ימי חיינו גם אם חווינו רק טיול אקסטרים אחד ויחיד אך מיוחד במינו.


מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 1,749
[kkstarratings] דרגו את עמוד

מצאתם שגיאה? כתבו לנו – לחצו כאן!Booking.com

נגישות