פיג'י

פיג'י היא מדינת איים הנמצאת בדרום האוקיינוס השקט. המדינה מונה למעלה מ-300 איים קטנים כששני האיים החשובים והמרכזיים הם ויטי לוו ונואה לוו.
איי פיג'י הם הרריים ברובם וישנם כאלה מגיעים ל-1300 מטר. התכסית היא יערות טרופיים, חופים לבנים ומים תכולים שקופים כמעט שיעניקו לכל תייר חוויה של פעם בחיים.

חופשה באיי פיג'י מאופיינת בשקט רב, ג'ונגל טרופי הנושק לחוף ים תכול, אטרקציות מים, טיולי איים, צימרים על החוף או בתי מלון מפנקים בשני האיים המרכזיים או באיים הקטנים יותר.
בנוסף, התושבים המקומיים חמודים וחייכנים ויודעים לקבל את התייר בסבר פנים יפות.

איך מגיעים לפיג'י

בשלב הראשון, צריך להגיע לפיג'י. הדרך המומלצת היא דרך ניו זילנד או אוסטרליה. חברות התעופה המפעילות קווים לפיג'י הן קטאי פסיפיק, אייר פסיפיק, אייר ניו זילנד, קוואנטס, פסיפיק בלו ועוד. שימו לב, אם אתם טסים דרך סידני או בריסביין, חשוב להוציא ויזת מעבר לאוסטרליה כבר בארץ, אחרת לא תוכלו לעלות לטיסת ההמשך.

אפשרויות טיול ומלונות בפיגי'

ישנן מספר אפשרויות לטיול בפיג'י. ניתן להישאר בננדי הבירה, שנמצאת באי המרכזי, ושם ישנם מלונות ורזורטים יפים.
האפשרות השנייה והמומלצת היא להזמין חדר במלונות או בצימרים של אחד האיים הקטנים, לעלות על מעבורת ולעשות שבוע על אי. אגב, ישנם טיולים מאורגנים שכוללים חבילת טיול של 5-7 איים בכמה ימים וזה כולל לינה, ארוחות ונסיעות בין האיים. כאן זה תלוי באופי שלכם. אם אתם מעדיפים לחוות את תושבי האי, את המקום ובכלל לעשות בטן גב מבלי לזוז יותר מדי, קחו אי אחד ותיהנו, אם אתם רוצים להספיק, לכו על האפשרות הראשונה.

מבחינת מלונות בפיג'י בקבוצות האיים זה מחולק למספר רמות. יש לינה בסיסית שעולה בין 20-30 דולר פיג'יאני. זה כולל מיטה בחדר משותף, מקלחת ושלוש ארוחות. לינה רגילה היא חדר פרטי לא מפואר במיוחד, זה כולל ארוחות, המיר ינוע בין 75-100 דולר. לינה יוקרתית מדברת על מלונות וכפרי נופש מפוארים, הכוללים בריכה, אטרקציות, ארוחות מפנקות, הוואי ובידור, וכל מה שמלון חמישה כוכבים יכול להציע.

פעילויות בפיג'י

באזור של מים רוב הפעילויות יהיו קשורות בספורט מים, כמו גלישת גלים, צלילה באשורי השוניות, מצנחי רחיפה, ועוד. מומלץ במסלולי ההרים על ההרים ולתת תצפית על האוקיינוס. סיור בכפרי המקומיים והשתתפות בטקסי הקאווה קאווה (משקה צמחים די מרגיע) מומלצים בחום. וכל השאר, בטן גב ומוזיקה טובה מול הנוף הכי מרגיע בעולם.

נגישות