רומניה

רומניה אחת ממדינות אירופה שבשנים האחרונות מגיעים אליה תיירים מכל העולם. הערים היפות והנופים המרהיבים מגרים את המטיילים להגיע למדינה זו.  בנוסף לתיירים העצמאיים מגיעים גם תיירים במסגרת טיול מאורגן לרומניה שאת מסלולו ולוח הזמנים שלו מארגנים חברות התיירות.
אפשר להגיע לרומניה באופן עצמאי. לעשות את כל הסידורים הנדרשים באמצעות המחשב להזמין מקומות לינה בבתי המלון ואפילו להשכיר רכב. קהל היעד לטיול מאורגן לרומניה הוא אותו קהל שאינו מעוניין או אינו יכול לארגן לעצמו טיול הוא מעדיף לקבל הכל מהמוכן.
טיול מאורגן לרומניה מתאים לכל גיל וכך יכולות משפחות שמחפשות לעשות טיול משפחות דווקא ברומניה להצטרף עם ילדים בני גילאים שונים.
רצוי לפני ההרשמה לטיול מאורגן לרומניה לבחון מי הם יתר חברי הקבוצה. לא מומלץ להורים להצטרף עם ילדים לקבוצה בה אין ילדים נוספים פחות או יותר באותם הגילאים. ילדים עם אנשים מבוגרים בלבד יכולים לגרום לכך שהטיול יהפוך לסיוט.

מרבית יהודי רומניה עלו לישראל במשך השנים בעיקר לאחר מלחמת העולם השנייה וילידי רומניה מרבים להגיע לטיולים בארץ הולדתם ויש כאלה המגיעים לטיול מאורגן לרומניה עם ילדיהם ונכדיהם כדי להראות לדור שנולד בארץ איפה הם נולדו וגדלו עד לעלייתם לישראל.
אפשר להצטרף גם לטיול מאורגן לרומניה בחודשי החורף. רומניה כמו מרבית מדינות אירופה מתכסה שלג בחודשי החורף שנערם לגבהים המאפשרים גלישה. ערים רבות ברומניה הקימו אתרי גלישה עם מסלולים באורכים שונים והאתרים החדשים משמשים מקום החלקה למקצוענים ולמתחילים.

אורכו של טיול מאורגן לרומניה הוא לרוב בין 8 ל-10 ימים. בגלל הקרבה הגיאוגרפית של רומניה לישראל ואורך הטיסה הקצר יחסית אפשר לצאת גם לטיול מאורגן ברומניה למספר ימים בין 4-7 ימים בלבד.
עלות הטיולים הקצר והארוך כמעט זהים ועל כן משתלם יותר לצאת לטיול המאורגן הארוך. קהל היעד יכול להיות כל אחד מאחר ויש מדריך ישראלי שיוצא יחד עם הקבוצה שהוא דובר השפה ומשמש כמתורגמן והוא דואג לכל צרכי חברי הקבוצה.

נגישות