סינגפור

סינגפור היא אי מרהיב השייך ליבשת אסיה, היעד המרכזי בסינגפור הוא האי המרכזי ומשאר חמישים ושמונת האיים הקטנים מסביבות, כיום חצי משטחה של סינגפור מאוכלס בערים מתועשות וחדישות, והחצי השני היא שמורות טבע ופארקים.
האי סינגפור נמתח על פני שטח מצומצם יחסית, אך הינו עמוס מבנים חדשניים אשר מהווים אטרקציה ומופת לטכנולוגיית הבניה החדשות. אחד הדברים שסינגפור מתהדרת בו הוא הניקיון, רחובותיה של סינגפור מבהיקים בניקיונם, ותחושת המודרניות שאופפת את האי סינגפור משדרת קדמה ומראה הבניינים הגבוהים החדשניים מהווים מופת טכנולוגי.

סינגפור – ישות תרבותית שכדאי להכיר

בסינגפור תוכלו למצוא מספר אטרקציות, למשל רחוב אורצ'רד רחוב הקניות הראשי של סינגפור שבו תוכלו למצוא קניונים מפוארים וחנויות אופנה מעוצבות ביותר.
בנוסף לקדמה הטכנולוגית והניקיון, תוכלו למצוא מוזיאונים המציגים אומנות מקומית, שמורות טבע, גנים סיניים, וגני סחלבים מרהיבים.
יעד מאוד פופולארי בסינגפור הוא האי סנטוזה , שבו תוכלו למצוא חופשים מקסימים, פארק מים גדול , פארק פרפרים, ומוזיאון ימי.
לרוב סינגפור נקראת "מנהטן של המזרח הרחוק" בשל המראה החדשני שלה, המדינה הוקמה לפני כ 40 שנה , והתפתחותה נחשבת למואצת ביותר, אפילו ישנה השוואה מקובלת בין ישראל לסינגפור בתחום הפיתוח וכור ההיתוך של התרבויות, בסינגפור ישנו חופש דת מוחלט ואפילו בית כנסת ומרכז קהילתי של יהודים.

הגעה לסינגפור הינה חוויה בפני עצמה, כיום אין טיסות ישירות מישראל לסינגפור אך מרבית הנוסעים עולים על טיסות לבנגקוק אשר בתאילנד מכיוון שיש מספר טיסות כאלו בשבוע, ומשם ממשיכים בטיסה לסינגפור.
הטיסות לסינגפור יכולות לצאת גם מעמאן שבירדן, מאירופה וגם מטיסות של חבר העמים.

תיירים רבים בוחרים בסינגפור כיעד לנופש שלהם מדי שנה, ומכיוון שסינגפור נמצאת באיזור קו המשווה מזג האוויר שלה הוא בהתאם, ניתן לראות בסינגפור שתי עונות עיקריות, העונה הרטובה והיבשה, חשוב לבדוק עם סוכן הנסיעות לפני שמתכננים את הנופש בסינגפור בכדי לוודא שאתם מגיעים לסינגפור בזמן הכי טוב ושתהנו מהטיול שלכם.

נגישות