ירח דבש בסרי לנקה

עבור בילוי של ירח דבש, היעדים נעשו יותר ויותר אקזוטיים. ירח דבש בסרי לנקה יכול להיות באמת חוויה בלתי נשכחת עבור זוג התרי.
האם אתם רוצים יעד אקזוטי עבור ירח דבש שלכם? סרילנקה היא הבחירה המושלמת אם אתם אוהבים לגלות מקומות הנראים כמו באגדות, מנהגים ומסורות וגם לבלות ירח דבש בסרילנקה.
אם תבחרו חבילת ירח דבש בסרי לנקה בסגנון, רוגע ואוהבים פינוקים סרי לנקה היא היעד המושלם. המבצרים, המקדשים, והמערות הכי מפורסמים של אסיה נמצאים כאן.
אנחנו רוצים להפוך את אחד הרגעים היפים ביותר של החייכם למשהו מאוד מיוחד: לכן, אנו מציעים ירח דבש באחד היעדים האקזוטיים ביותר בעולם: סרילנקה. רבים הם התיירים הבוחרים לבלות את ירח הדבש שלהם בסרילנקה מהסיבה הפשוטה שהם יכולים ליהנות החופים הנפלאים, מ – 15 הפארקים הלאומיים, מהחי והצומח, ממאות אלפי דונמים שנכבשו על ידי מטעים התה, מ – 350 מפלים ומ – 250 דונם של גנים הבוטניים יפים.
אקזוטיים, רומנטיים ומלאי נופים מרהיבים, המקומות האלה יכבשו את הלב שלכם.
לאחר הרעש של ההכנות ליום החתונה, אתם בטוח רוצים ירח דבש שיהיה שקט ורגוע, רומנטי, כמו שמגיע לכם. יערות הגשם והחופים האקזוטיים של סרילנקה, יוצרים את הנוף האידיאלי לירח דבש, כפי חלמתם. החולות הלבנים והים בצבע טורקיז, הם כמו קסם: אתם לא תתרחקו מהם לרגע. בהחלט שווה לבלות ירח דבש מהחלומות בסרילנקה.
סרי לנקה, היא מדינה ששם מארגנים חופשות מותרות, עבור זוגות מאוהבים וזה הפך למנהג שנועד לקדם את התיירות במקום.
התיירות של ירח דבש הוא דבר שתושבי סרי לנקה החלו לקדם אחרי הצונאמי של 2004. למרות המאבק על זוגות בירח דבש עם איים המלדיביים, על החוף, לעיתים קרובות, יכולים לראות חתונות מסורתיות או מודרניות מאורגנות על ידי זוגות תיירים ומקומיים כאחד. סרילנקה הוא יעד אידיאלית עבור ירח דבש והרבה מהמלונות מציעים הנחות נוספות לזוגות לירח הדבש, כמו גם תוספות שונות: נרות בארוחת ערב קלה, בקבוק שמפניה ועוד.