נווארה – Nuwara סרילנקה

נווארה היא משהו מיוחד עבור כל תייר. המקום נקרא גם אנגליה הקטנה בגלל האופי שלה. נווארה – Nuwara מוקפת בשלושת ההרים הגבוהים ביותר של סרילנקה: Hagalla, Piduruthalagala ו – Great Western, ונראה, כאילו היא מבודדת לגמרי, לאמרות שהיא במרחק 180 ק”מ מהבירה קולומבו. נווארה אלייה היא יעד תיירותי מושלם לאורך כל השנה עם טמפרטורה של 15  – 20 מעלות צלזיוס (ינואר – אפריל) ו- 15- 18  מעלות צלזיוס (מאי עד דצמבר).
אם החלטתם על טיול משפחות לסרי לנקה מומלץ לארגן את המקומות שרוצים לבקשר לפני היציאה לטיול. יש באינטרנט המן מידע שמאפשר לדעת את כל האטרקציות של סרילנקה.
סרי לנקה היא היצרנית הרביעית בגודלה של תה בעולם, והעיר נווארה אלייה המכונה גם “אנגליה הקטנה”, היא תערובת ביזארית של תנאי מחייה בסטנדרטים גבוהים וירושה קולוניאלית סקוטית, עם אקלים נעים ונוף מענג שנשקף אל העמקים.  נווארה אלייה היא המרכז של תעשיית התה של סרי לנקה. ביקור במטעי התה כגון Glenloch, מאפשר לכם הצצה מרתקת בתוך תעשיית התה ציילון.
נווארה אלייה היא נקודת המוצא בעת ביקור בפארק הלאומי ,Horton Plains  שהוא מקום מקלט מלא בצמחייה, מקום שבו חיים נמרים, הצבאים מהמין סאמבר וקופים עם פנים סגולות. אם מדברים על סיפורי אהבה, לא צריך לפספס ביקור ל- “זינוק האוהבים”, ממוקם על כביש קנדפולה, שם נאמר ששני אוהבים מצאו את מותם במי האוקיינוס כי המשפחות שלהם לא הסכמו לנישואים שלהם.