מלונות בסרי לנקה

כאשר אתם רוצים לבלות חופשה אקוסטית, הבחירה הטבעית היא סרילנקה, ועל האי תמצאו לא רק מלונות יוקרתיים, אבל גם לינה בזול.  יתרה על כן, חבילות נופש לסרי לנקה שונות מציעות שפע של מקומות לינה, כמו מלון משפחתי, מלון רומנטי, מלון יוקרתי, , מלון מדורג עם כוכבים, מלונות זולים ועוד. כאן תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מהחופשה בסרי לנקה ובמחיר סביר ובהתאם לדרישות שלכם.
סרי לנקה נפגעה באופן טרגי על ידי הצונאמי של 2004 וממלחמת האזרחים אבל עכשיו, למרות כל אלה, הסכסוך הסתיים, וסרי לנקה משקיעה רבות בתחום התיירות וכתוצאה מספר המבקרים גדל במהירות.
המחירים של מלונות בסרי לנקה ושל הטיסות לא מרוקנים את הארנק שלכם, ולכן כדאי לשקול את היעד הזה ברצינות. באופן כללי הצ'ק – אין במלון הוא לאחר השעה 14:00 והצ'ק אאוט בשעה 12:00. לא פעם המלונאים מבקשים תשלומים נוספים עבור שימוש במתקני המלון, למשל, מיני בר, מקרר, כספת. מלונות בסרי לנקה של 4 ו- 5 כוכבים דורשים כסף מזומן או כרטיס אשראי עבור תשלום החדר. סרי לנקה היא גם יעד אידיאלי עבור ירח דבש ורבים מלונות בסרי לנקה מציעים הנחות נוספות לזוגות הבוחרים לבלות את ירח הדבש כאן.
הזוגות יקבלו בתוך המחיר תוספות שונות כמו: ארוחת ערב קלה לאור נרות, בקבוק שמפניה, וכו'. עבור משפחות עם ילדים סרי להקה היא היעד המושלם. רוב רובם של מלונות בסרי לנקה צמודים לחופים ויש להם צוותים ידידותיים. ברבים מהמלונות בסרילנקה יש הנחות נוספות לילדים, כאשר הם יהיו בחדר עם ההורים או בחדרים נפרדים וייהנו ממתקנים מיוחדים כמו בריכות שחייה לילדים, שמרטפות, וכו'. מלונות בסרי לנקה מציעים מגוון מחירים של מלונות מ- 2 עד 6 כוכבים והמחירים מתחילים מ- 300 יורו לאדם ל – 7 לילות אירוח על בסיס חצי פנסיון.