מה מיוחד בחופשה בספרד

חופשה בספרד נשמע כמו חופשה חלומית, ומי שיצא לחופשה הזו בשבועות הקרובים באמת יגלה מה זו חופשה מושלמת. ממש עכשיו, לפני שמתחיל הקיץ האמתי, שמתלווה עם חום ולחות ולפני שהתיירות בשיאה, זה הזמן המושלם לטוס.
חופשה בספרד בעונת האביב מושלמת לכולם מהסיבות שציינו, אבל חשוב להרחיב בנושא:. קודם כל, אם אוהבים לרבוץ בים, עדיף לעשות זאת עכשיו, כשהשמש לא שורפת כמו בקיץ (למרות שבינינו זה לא בריא להיות יותר מדי בשמש ולהשתזף). ואם לא אוהבים לרבוץ בים, ומעדיפים ללכת ברחובות, גם במקרה זה מזג האוויר הוא מושלם למטרה, כי אפשר ללכת בלי להזיע כל כך.
שנית, האירוני שבאירוניה הוא שדווקא בגלל שמזג האוויר עכשיו הוא לא הקיץ בשיאו, פחות אנשים מזמינים חופשה בספרד והתיירות נמוכה יותר מאשר בחודשים יולי ואוגוסט, מה שאומר שהמחירים של הטיסות והחופשות נמוכים יותר. ואם בודקים חופשות וטיסות במחירי הרגע האחרון, המחירים נמוכים עוד יותר. בהחלט מציאה.
אי אפשר לנפוש בספרד בלי לבקר בברצלונה, ולמעשה חופשה בברצלונה היא החופשה הספרדית במיטבה. אומנם היא לא בירת ספרד, אבל לברצלונה יש את הטוב ביותר להציע לכולם- צעירים אחרי צבא או לימודים, משפחות, זוגות נשואים טריים וכדומה.
חופשה בברצלונה היא משהו שצריך להופיע ברשימת ה”חובה לעשות” של כל אחד מאיתנו, וזה מה שיגיד גם כל מי שכבר נפש בברצלונה בעבר, ויש לכך סיבה טובה. ברצלונה מאגדת בתוכה את האקזוטי והעירוני- מצד אחד החופים המדהימים ומצד השני הנופים העירוניים והרחובות ההומים ומרכזי התעסוקה, הכלכלה והבילוי.
אם אתם נוסעים לבד או עם חברים, חופשה בברצלונה לא תאכזב אתכם והיא שווה כל שקל שאתם מוציאים עליה, ואחת הסיבות לכך היא הצבעוניות והשמחה שבה, שברובה נגרמת בגלל האנשים החמים.
נופש בברצלונה הוא הזדמנות מצוינת להבין סוף סוף מה זה אוכל טוב. האוכל הספרדי הוא אוכל עשיר בטעמים ולא תפל כמו זה שהתרגלנו אליו. בגלל שהספרדים אוהבים פיקנטי, תבדקו טוב טוב מה אתם מזמינים אם אתם לא יכולים להתמודד עם קצת פיקנטיות.