טיול ברחבי ניו זילנד ואוסטרליה

אוסטרליה וניו זילנד הן בין המקומות המרתקים ביותר שיש ושאנשים רוצים לטייל בהם, ובדרך כלל, טיסות לאוסטרליה והן טיסות לניו זילנד מבוקשות מאוד בקרב חבר’ה צעירים אחרי צבא. חלק מאותם צעירים מגיעים לשם כדי לטייל וחלק מהם טס לשם כדי לעבוד. כך או כך, השהות שם מהנה  בגלל אוויר טוב, אווירה מיוחדת ונופים מרהיבים.
המרחק בין אוסטרליה לניו זילנד הוא בערך 2000 ש”מ, וביניהן מפריד האוקיינוס השקט, וכדי לעבור מאחת לשנייה צריך טיסה או שייט. אבל בכל מקרה, מדובר בשני מקומות שכדאי לבקר בהם לפחות פעם אחת בחיים, והנה כמה סיבות לכך:
– טיסות לאוסטרליה הן אומנם לא קצרות במיוחד אבל הן מביאות אותנו אל היבשת הקטנה בעולם (ויש שיקראו לה האי הגדול בעולם) שלאורכה פרושים פארקי שעשועים ומים רבים שמתאימים למבוגרים וילדים כאחד.
– טיסות לניו זילנד והן טיסות לאוסטרליה מביאים אותנו, כמו שאמרנו, למקום עם נופים מרהיבים. היות ושתי המדינות האלה מוקפות אך ורק במים, אפשר למצוא בהן נקודות שוממות לצדי החופים שאפשר להתרווח ולהירגע בהם. ומצד שני, אפשר לעלות לנקודות הגבוהות ביותר ומהן לראות את כל היופי שמסביב.
– טיסה לאוסטרליה והישר אל סידני – עיר הבירה של אוסטרליה – תאפשר לכם לראות את כל מה שיש לסידני להציע. אם לא הייתם בה אי פעם, אולי יצא לכם לראות קצת ממנה בעונה האחרונה של “המרוץ למיליון”. אם לא, כדאי שתתכוננו ליופי עוצר נשימה ולשלל אטרקציות שיעסיקו אתכם הרבה זמן, ביניהן הליכה על הגשר הישן של סידני או בגנים הבוטניים המלכותיים וביקור בגלריה הלאומית לאמנות של ניו סאות’ וולס. חלק מהאטרקציות, כמו אלה שציינו כעת, הן ללא עלות, כך שתוכלו ליהנות ובמקביל לשמור את הכסף לבילויים אחרים.
טיסות לניו זילנד הן מבוקשות בגלל השם שנוצר לניו זילנד בכל העולם כאחד המקומות הכי יפים בעולם. הרבה מתארים את ניו זילנד כגן עדן עלי אדמות, בזכות פסיפס הנופים שלה- הרי געש פעילים, יערות גשם, פסגות מכוסות בשלג, מים צלולים ונקיים, גייזרים, קרחונים, שדות רחבים ועוד.
אז אם הבחירה היא בין טיסה לאוסטרליה לבין טיסה לניו זילנד, נראה שהתחרות מאוד צמודה. בכל מקרה, חשוב שתבחרו היטב את חברת התעופה איתה אתם טסים ותכננו את הטיול שלכם היטב.

Rate this post