תיירות בדרום הארץ

אילת היא לדעת רבים אזור התיירות הכי פופולארי בארצנו הקטנה. מדי שנה ושנה אלפי תיירים ותושבי חוץ מגיעים לעיר אילת על מנת להנות מרצועת החוף היפהפייה שלה, מקומות הבילוי של העיר ואווירת החופש שעיר זו מציעה. באילת לא חסר בתי מלון והוסטלים מסוגים שונים ואפשר להבטיח שכל אחד ימצא עבורו את המלון שיענה לדרישותיו מבחינת האירוח וגם כן בהיבט של הכסף.

כמו כן על החוף הנפלא בים המלח שוכנים אכסניות ובתי מלון לא מעטים שקולטים תיירים מישראל ותיירים מחוץ לארץ.מזג האוויר שנמצא הנעים והנוח שבזכותו ישנה רחצה בים במהלך העונה הקרירה גורם למצב שבתי המלון יהיו כמעט מלאים ברוב השנה. המלונות מספקים פרנסה מכובדת לתושבי האזור הקרוב, ורמת האירוח בים המלח הדרומי היא מן מהגבוהות שיש בישראל.

אילת – גן העדן של הבילויים

כפי שהוזכר, רמת בתי המלון בעיר אילת ובים המלח היא מהגבוהות בארצנו הקטנה וגם עומדת בסטנדרט גלובאלי מאד קפדני מפני שאנשים לא מעטים מכל העולם מגיעים בכדי להנות ממלונותיה של העיר אילת. לא מעטים מבתי המלון של העיר הדרומית נמצאים ליד חוף הים האדום שבין השאר מציע אזורי צלילה מהמפורסמים בעולם,מספר עשיר של ספורט רטוב ואווירה קלילה באין בעצם באף מקום. למידע נוסף, אפשר ללמוד ביתר הרחבה על לאונרדו קלאב אילת.

בעיר הדרומית בילויים וחיי לילה מהפעילים ביותר בארצנו, בעצם כל השנה ניתן למצוא מגוון עשיר מסעדות ומזנונים, פאבים ודאנס-ברים שלמעשה משרתים את אורחי המלונות, מה שמשאיר אותם עם מגוון חוויות בלתי נשכחות. גם במלונות כמו לה פלייה אילת מציעים אטרקציות כיפיות לגמרי לשעות הלילה המאוחרות.

אטרקציות בים המלח

כידוע ים המלח הוא המקום הכי נמוך גיאולוגית, הנוף המדברי המרשים והסגולות הרפואיות המיוחדות מעניקות לו מספר יתרונות לעומת מקומות שונים, מימיו של הים המלאים בכמות רצינית של מינרלים מגוונים והאוויר הצח מסוגלים לעזור במניעת שלל בעיות כמו לדוגמא דלקת פרקים ומחלות הקשורות בעור. בזכות תכונותיו הרבות ים המלח אחד המוקדים האטרקטיביים ביותר עבור האנשים שחפצים באיזשהי חופשה שיכולה בהחלט לשפר את המצב הבריאותי שלהם.

חופשה בכל ימי השנה

מזג האוויר בעיר אילת ובים המלח חם כמעט כל השנה,אפילו בחודשי דצמבר-פברואר אפשר בהחלט להנות מטמפ’ נוחה לחופשה ואף יותר מכך מי ים המלח האדום נשארים בטמפרטורה חמימה של כעשרים ושלוש מעלות כמעט כל השנה אשר בעצם מתאימים לרחצה.לעוד פרטים הינכם מוזמנים לקרוא על בתי מלון באילת ותארגנו לכם נופש מצוין!