חופשה בארץ עכשיו

כמו שנאמר “ארץ ישראל מלאת זהב ודבש” אני לא מכיר הרבה ארצות שיש בהם: מדבר, יערות, נחלים, אגמים, שלג, ים, חופים והרשימה עוד ארוכה… הרבה אנשים לא מודעים לשמורות הטבע שיש לנו בארץ ולנופים של הצפון והדרום… הם נוסעים לחו”ל ומתחילים לקטר כמה בארץ אין כלום ומשפטים כמו “איפה תראה כזה דבר בישראל” אבל… הסיבה העיקרית היא שהם בחיים לא היו במקומות בארץ חוץ מאילת, “ים המלח” ואולי גם בחרמון מטיולי ב”ס… הצימרים בצפון לא יורדים ברמה מאזורי ה”טוסקנה איטליה”, נהר הירדן מציע שייט קאיאקים וראפטינג שלא יורדים מהרבה מקומות בעולם, שמורות טבע וגנים לאומיים עברו טיפולים רבים של תשתית ומציעות “טיול רגלי” או “קמפינג” ללא שום עלות, בגליל ובגולן ניתן לעשות טיולי רכיבה על סוסים וטיולי ג’יפים והרשימה עוד ארוכה…

אילת היא במאה אחוז מוקד התיירות המוביל בארצנו. כל שנה ושנה עשרות ומאות אלפי תיירים ותושבי חוץ מגיעים לעיר אילת בכדי להנות מרצועת החוף המהממת של העיר, המסעדות שלה והאווירה המחשמלת של העיר. לא חסר באילת בתי מלון איכותיים מגוונים ודי בטוח שכל אחד יכול בהחלט למצוא את המלון שיענה לדרישותיו מבחינת האירוח וגם כן בהיבט של הכסף. גם על חופו הנהדר בים המלח נמצאים אכסניות ובתי מלון רבים שבד”כ מארחים תיירים מקומיים ומעוד ארצות. האקלים השורר הנעים והנוח ש”מפרגן” באפשרות רחצה גם במהלך החורף בארץ מביא לכך שבתי המלון לרוב יהיו מלאים במהלך כל השנה. מלונות אלו נותנים תעסוקה עיקרית לרבים מתושבי האזור, ורמת בתי המלון בים המלח הדרומי הינה מהגבוהות בארץ.
 
מה יש בדיוק בעיר אילת ובים המלח?
כאמור, רמת בתי המלון באילת ובים המלח הינה מהטובות בארצנו הקטנה ועומדת בסטנדרט בינלאומי קפדני מאד מהסיבה שתיירים רבים מכל קצוות העולם באים להנות ממלונותיה של העיר הדרומית. רבים מאד ממלונותיה של אילת נבנו בצמוד לחוף הים האדום שמציע גם אתרים של צלילה מהמוכרים בארץ ובעולם,מבחר אטרקציות של ספורט רטוב ואטמוספרה ממגנטת שקשה למצוא בשום מקום אחר. לעוד פרטים, ניתן לקרוא עוד על מלון המלך שלמה אילת.
בעיר הדרומית חיי לילה מהפעילים בארץ, בכל תקופה של השנה ניתן למצוא מגוון עשיר מסעדכות ודוכני אוכל, בארים ודאנס-ברים שלמעשה משרתים את אורחי המלונות, ומשאירים אותם עם זכרונות שעוד יזכרו. גם בבית מלון כמו מלון ספורט קלאב אילת מציעים אטרקציות נחמדות לחלוטין לשעות הלילה.

כפי שאתם יודעים ים המלח הוא המקום הכי נמוך בעולם, הנוף המדברי המדהים והסגולות הרפואיות המאפיינות את האזור מקנות לים המלח יתרונות משמעותיים מול מקומות אחרים, המים של ים המלח שמלאים בכמות רצינית של מינרלים מגוונים והאוויר היבש והנקי מסוגלים למנוע מגוון בעיות כמו לצורך העניין דלקות פרקים ומחלות עור שונות.בזכות המאפיינים הנ”ל ים המלח אחד ממוקדי התיירות הטובים ביותר עבור אותם אנשים המעוניינים בנופש אשר תשפר את מצבם הבריאותי.
 
חופש כל הזמן
מזג האוויר שנמצא במקומות הללו חם במשך כל השנה,גם במהלך הסתיו והחורף אפשר בהחלט להנות מאקלים נוח ביותר לחופשה ונופש ובנוסף לכך מי הים האדום שומרים על טמפ’ קבועה של כעשרים ושלוש מעלות צלזיוס כמעט כל השנה אשר למעשה מתאימים לרחצה.לעוד מידע אתם מוזמנים לקרוא אודות לאונרדו פלאזה אילת ונאחל לכם חופשה נהדרת!