פארק נשר – נקודת טיול מושלמת

פארק נשר, צמוד לנחל קטיע, מהווה אטרקציה מושלמת לילדים ולהורים. בפארק יש חנייה מסודרת ומגוון מדשאות לפיקניקים, המהווים מקום מושלם למנוחה והנאה עם שלל נופי העצים והטבע שמתפרס לכל עבר. מעבר לגשר תלוי אנחנו יכולים להגיע לנחל קטיע, המהווה מקום מושלם לטיול עם מגוון מסלולים מרתקים, המתאימים לכל המשפחה. נחל קטיע, נחל אכזב, שמתחיל בהר טללים ועובר דרך ארוכה ותלולה, בין נופים מדהימים של עמקים ויערות, היוצרים מקום מושלם לטיול בסופי שבוע ובחגים.
מסלול מושלם לשבת
בקיץ החם והמהביל הנחל ללא מים, אך בחורף הוא שוקק חיים, אומנם הוא לא מתאים לשייט קיאקים, אך הוא מושלם כמסלול טיולים לכל המשפחה .אנחנו מתחילים את הטיול, בין חורשת אורנים שנטעה לזכר “אבא חושי” אחד מראשי העיר של הנודעים ביותר של חיפה. עצי האורנים מספקים לנו צל מרענן והגנה מפני השמש, עד שאנחנו מגיעים לנחל קטיע. אחרי הליכה של כמה דקות אנחנו מגיעים לגשר אבן, המהווה אטרקציה נהדרת לילדים, אנחנו חוצים את הגשר ומגיעים לנקודת מפגש של שני מסלולי טיול. המסלול הירוק, הוא מסלול נחל קטיע העליון, המהווה מסלול מעגלי ונוח, המתאים לכל המשפחה. המסלול הכחול, הוא מסלול נחל קטיע התחתון, מסלול המוביל למערה עם עץ חרוב גדול, המסלול לא מעגלי, ככה שנצטרך לחזור בעלייה. בשביל להמשיך לאטרקציה המפורסמת של הנחל, נמשיך במסלול הירוק. אחרי הליכה קצרה, אנחנו מגיעים לעוד נקודת מפגש בין שני מסלולי טיול, המסלול הירוק, עוזב את הנחל לכן נבחר בשחור שיוביל אותנו היישר לתצפית עם נוף מדהים, המהווה מקום מושלם להפסקה מהנה בין הנופים המדהימים שמפרסים לעינינו.
אטרקציות בפארק נשר
בסיום מסלול ההליכה נמצאה גשר תלוי, עצום בגודלו ומהווה את האטרקציה הייחודית של הפארק. הגשר בטוח לחצייה ומשמש אותנו כדי לחצות את גדות הנחל, אורכו של הגשר מגיע לשבעים מטרים, הוא בטוח לילדים ולמשפחה. במהלך ההליכה בגשר אנחנו יכולים להתענג על הנוף המרשים של הנחל והשמיים שעוטפים אותנו. אחרי מסלול טיולים מרתק, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון האטרקציות בפארק נשר. הפארק נבנה כחלק ממגמה שבאה לשמור על השטחים הירוקים, של ארצנו מתהליך הבנייה והפיתוחים הטכנולוגים. פארק נשר, הוא פארק ייחודי ומהנה, אחרי הליכה בין מסלולי נחל קטיע, אפשר ליהנות ממנוחה מהנה בפארק נשר. פארק נשר כולל בתוכו מדשאות עם מגוון עצום של עצים, המספקים צל והגנה מפני השמש החמה. ניתן ליהנות מי פיקניק, בין מגוון שולחנות הפיקניק הפזורים בפארק. הפארק מהווה מקום מושלם לילדים, שיכולים ליהנות ממגוון מתקני תלייה, טיפוס וגלישה. בנוסף לכך הילדים יכולים לחזור לגשר התלוי וליהנות מהליכה בין שמים וארץ. נחל קטיע, נמצא בין נשר לאוניברסיטת חיפה, הוא מהווה מקום מושלם לטיול ומנוחה, במהלך כל השנה.