דילים לספרד

כשאתם מחפשים דילים לספרד יש לדעת שמדובר על ארץ גדולה ומאוד מומלץ להתרכז בטיול או נופש במקום מסוים במקום לחצות את המדינה במהירות. דיל לספרד תוכלו למצוא בקלות דרך האינטרנט או דרך משרדי נסיעות שונים. בין אם אתם מחפשים לנוח ולהירגע על חוף הים משך כל החופשה ובין אם אתם מחפשים לטייל בין מוזיאונים, לעשות קניות ולבקר באתרים היסטוריים – ספרד מציעה את כל אלו ועוד הרבה יותר .
קוסטה בראווה היא רצועת חוף המשתרעת על שטח של 150 ק”מ, שמשתייך לאזור קטלוניה, וממוקמם 60 ק”מ מברצלונה. הזמן הטוב ביותר להזמנת  דילים לקוסטה בראווה הוא בקיץ ובאביב, אז תוכלו להנות מרחצה בחוף הים ומפעילויות ספורט ימיות. פסטיבלים רבים מתקיימים בקוסטה בראווה, ביניהם פסטיבל הגיטרה שמתקיים מ – 18 ליוני עד 18 בספטמבר בערים Santa Christina d’Aro, Girona Mar ועוד והפסטיבל הבינ”ל Blues, Jazz and Gospel Festival, שמתקיים ב-16 עד ה-19 ביולי, בעיירה Madma.
דילים לברצלונה, היעד התיירותי הכי פופולרי בספרד, יאפשרו לכם ליהנות מטיולים במוזיאונים כמו מוזיאון פיקסו, מוזיאון שמציג עבודות נחשבות בנות זמננו, מוזיאון Fundacio Joan Miro, שמוקדש כולו ליצירותיו של חואן מירו, וכמו כן המוזיאון הלאומי לאומנות של קטלוניה.
מי מכם שמחפש לעשות הרבה שופינג יוכל ליהנות משפע של חנויות בגדים, חנויות יוקרה, חפצי חן וקרמיקה ועוד, במרכזי קניות גדולים סביב פלסה קטלוניה ובשדרות ראמבלה, שם גם תיהנו מדוכני עבודת יד ומופעי רחוב. דילים לספרד יתנו לכם טעימה מהאווירה הספרדית המיוחדת וישאירו בכם טעם של עוד.