דילים לברלין

כבר כמה שנים טובות כולם מחפשים דילים לברלין בכל עונות השנה. ברלין היא עיר תיירות ידועה ומבוקשת, חבילות נופש לברלין אפשר למצוא בכל חברת תיירות. טיסות לברלין יש בשפע וניתן כמובן להזמין בנפרד ולא כחלק מחבילה. ההיסטוריה היהודית שלובה בתוך ההיסטוריה של ברלין, בין אם אתם מעוניינים בטיול באתרים היסטורים או במגע עם עיר מודרנית ומרתקת דילים לברלין הוא הדבר בשבילכם.

בניין הרייכסטאג הוא אחד המקומות שחובה לבקר בהם. זהו בניין הפרלמנט של גרמניה, והשילוב של השרידים ההיסטוריים והארכיטקטורה החדשה הופכת את מראהו ללא שגרתי במיוחד. שער ברנדנבורג הנמצא במרחק הליכה מבניין הרייכסטאג גם הוא אתר היסטורי אשר מושך אליו תיירים רבים מדי שנה. זהו המקום בו עבר הגבול בין מזרח למערב ברלין בימים בהם העיר הייתה חצוייה לשניים. השער הוא האחרון מתוך 18 ששרד, מסביבו חנויות בהן תוכלו לרכוש מזכרות כמו חולצות עם תמונת חומת ברלין ואפילו מיני מודלים של החומה. חומת ברלין היא הסמל האולטימטיבי לחופש – החומה מקושטת בגרפיטי של 106 אומנים, שיצירותיהם מסמלות את החופש והשלום.

דיל לברלין עם פן אחר

למעוניינים להוסיף פן אחר לטיול, במסגרת דילים לברלין תוכלו לבקר ברחוב קורפורסטנדאם, שבו תינתן לכם ההזדמנות לבזבז ממיטב כספיכם. אם חשקה נפשכם בצעידה נעימה לצד מבנים עתיקים, מסעדות ובתי קפה, שדרות קסטניאן הוא המקום האידאלי. דילים לברלין יפגישו אתכם עם מטרופולין מודרני עשיר בהיסטוריה, העיר ברלין מרתקת היום אפילו יותר מבעבר.
ברלין היא אחד היעדים לתיירים ועסקנים לאורך כל השנה. ישראלים רבים מעדיפים להגיע בטיסה לברלין שהיא עיר הבירה של גרמניה והגדולה בעריה ואחת מהערים המאוכלסות במדינה.
חברות הטיסה ומשרדי הנסיעות יוצאים מדי שנה בהצעות לחבילת נופש בברלין המאפשרת ביקור באתרי העיר ומקומות הבילוי מהמפורסמים באירופה.

ברלין ידועה בתחבורה הציבורית הדייקנית והמסודרת שלה וכמו בכל הערים הגדולות מרכזה של העיר צפופה ואין יותר מדי מקומות חנייה. כדאי להשתמש בתחבורה הציבורית ולא להגיע לעיר עם רכב. התחבורה הציבורית המגיעה לכל פרווריה מאפשרת לינה במלונות זולים יותר.
מאחר וברלין מציעה לתיירים המגיעים אליה מספר רב של מקומות, כדאי לתכנן מראש את השהות בעיר ולשם כך יוצאות החברות בהצעות לחבילת נופש בברלין בה מפורטות כל האופציות בעיר.

טיסות לברלין

הטיסה לברלין מישראל אינה ארוכה ואורכת כארבע עד ארבע וחצי שעות. מדי שבוע יוצאות טיסות סדירות וישירות לשדה התעופה של ברלין. חבילת הנופש לברלין כוללת את כרטיסי הטיסות. בנוסף לחברת התעופה הטיסה הישראליות יוצאות טיסות לברלין גם במטוסי חברות זרות.
כמעט כל דיל לברלין הן ל-8 ימים. כדי לראות מה שיותר אתרים ומקומות היסטוריים בעיר וכדי לבלות וליהנות מחיי הלילה צריך תכנון מוקדם. את חבילת הנופש לברלין אפשר לתכנן לפי הצרכים של הלקוח ולשלב בה ביקורים בהתאם לאופי הלקוח.
אחד המקומות שנכללים בכל דילים לברלין הוא המקום בו עמדה ונפלה חומת ברלין. החומה שחצתה את העיר ברלין ומנעה מעבר מברלין המזרחית למערבית. מדי שנה היו נהרגים אזרחים רבים שביקשו לעבור את החומה (בעיקר צעירים שחיפשו חיים נוחים יותר). לאחר נפילת החומר נשאר המקום כמקום תיירות מבוקש.
נופש בברלין מתאים לכל הגילאים ויש משפחות שבוחרות להגיע לחופשה בעיר. מספר האטרקציות לילדים גדול ולחובבי הטבע יש גן חיות גדול ומפותח בו יש חיות מכל הסוגים.
ברלין מרכזת בתוכה מרכזי תעשייה ומסחר גדולים ורבים מבין תעשייני ישראל עושים עסקים עם תעשיינים מברלין וכדי לקדם את עסקיהם הם מגיעים בטיסה לברלין ובסיומו של היום חוזרים בטיסה לישראל.
ברלין ביחס ליתר ערי גרמניה נחשבת לעיר זולה ולכן יוצאות חברות הנסיעות בחבילות נופש לעיר זו ולא רק לחודשי הקיץ, שהם עונת התיירות והחופשות בכל העולם, אלה גם בחודשי החורף בהם אתרי הסקי פתוחים בפני קהל הגולשים.