הזמנה בטוחה של דילים לחו”ל

הזמנה בטוחה של דילים לחו"למאז האינטרנט כל כך הנגיש המון אנשים מזמינים את חבילת החופש שלהם בלבד באינטרנט. דבר זה מאפשר השוואת מחירים ובחירת הדיל המתאים ביותר במחיר השווה ביותר. בכל זאת שיטה זאת של הזמנת דילים בחול יכולה ליהות גם מסוכנת במצבים מסוימים.
בטרם בואכם להזמין דילים לחו”ל, מספר דברים שרצוי להקפיד עליהם על מנת להבטיח הזמנה בטוחה וחופשה מושלמת. דילים לחו”ל הכוללים לרב טיסות הלוך ושוב ליעד המבוקש ולינה של מספר לילות באחד מבתי המלון באותו יעד.

חברות תיירות גדולות רוכשות “בלוקים” של חדרים וטיסות שכר ומשווקות אותם כדילים על ידי סוכנויות הנסיעות ואתרי התיירות. כמו בכל רכישה גם ברכישת דיל לחו”ל חשוב לבדוק בשבע עיניים מי עומד מאחורי המכירה, לעיתים אתרי התיירות משווקים דילים למספר חברות או סוכנויות ובדיקה של הסוכנות הספציפית ממנה בסופו של דבר תרכשו את הדיל (אזכורים באינטרנט של אותה סוכנות, מספר השנים שהינה פועלת וכו..) מומלצת ביותר.

מידע על המלון הכלול בדיל

במידה ואינכם מכירים את המלון בו תשהו כחלק מהדיל, ערכו בדיקה מקיפה ככל שניתן אודות המלון ואודות חוות דעת שנכתבו על ידי תיירים ששהו בו.

אתר טוב למציאת חוות דעת כמעט על כל מלון בעולם : Trip Advisor – חוות דעת על מלונות בחו”ל (אנגלית). חשוב להבין שגם באתר זה יש לא פעם המלצות מזויפות של אנשים אינטרסנטים אשר שטלו טקסט שלא תמיד משקיף את האמת. מומלץ להתחיל לקרוא את המלצות השליליות כי ההמלצות הטובות יכולות להיות תמיד להיות של אנשים קשורים למלון.

הזמנת דילים לחו”ל באמצעות נציג טלפוני

דילים לחו”ל המתפרסמים באתרי התיירות לא תמיד זמינים ולא תמיד במחירים המפורסמים. בסיסי הנתונים איתן עובדות חברות התיירות בארץ המכילים את המידע אודות דילים לחו”ל, שונים מבסיסי המידע של הטיסות הסדירות שם רמת העדכניות גבוהה יותר, ולכן לא פעם אתרי התיירות מציגים נתוני עסקאות לא עדכניים. בעיה זו תיפתר על ידי יצירת קשר עם נציג טלפוני של חברת / אתר התיירות שיבדוק זמינות ומחירים ישירות מול בסיס הנתונים ולא דרך האתר.