הזמנת כרטיסי טיסה באינטרנט

הזמנת כרטיסי טיסה באינטרנטאין בכלל ספק, הזמנת כרטיסי טיסה זה לא מה שהיה פעם, האינטרנט חולל מהפיכה, וכרטיסי טיסה שהוזמנו מראש דרך משרד נסיעות כבר אינם בראש סולם העדיפויות, ובמקומם מסתמנת העדפה משמעותית להזמנת כרטיסי טיסה באינטרנט-כולם רוצים טיסות זולות לחו”ל, ואם בחרתם לרכוש כרטיס טיסה בדקה ה-90 תצטרכו אמנם “לשבת על המזוודות” ולהתארגן לנסיעה רק סמוך מאוד למועד הטיסה אך הפיצוי על כך הוא שמחיר טיסה כזו אפילו עוד יותר נמוך.

טיסות זולות לחו”ל

רובם כבר יודעים שמחירי הטיסות שונים מארת לאתר, מסוכנות טיולים זה או אחר והמחיר שונה לפי התאריך בו אנו רוכשים אותו. לא ניתן לאומר שראיתם טיסה זולה ותקנו אותה מחר כי יכול להיות שאפילו בעוד שעה היא תמכר במחיר אחר לגמרי.

מומלץ להימנע מהשארת פרטי אמצעי תשלום בעת ההזמנה כדי לא להיחשף להונאות אינטרנט-ברוב האתרים תוכלו להשאיר מספר טלפון ולתת לנציג שיחזור אליכם את כל הפרטים, כמו כן כדאי לבקש שישלחו לכם את ההזמנה שביצעתם בפקס, לבקש את מספרי הטלפון של החברה דרכה ביצעתם את ההזמנה, ולתת להם מספר טלפון שלכם להודעות מטעמם על כל שינוי או עיכוב.

טיסות שכר (צ’רטר)

טיסות השכר הן טיסות זולות לחו”ל, מחירן הנמוך נובע מכך שהשירותים המוצעים בהן מצומצמים יחסית לטיסות סדירות, המטוסים קטנים יותר, והשירות הוא שירות עצמי ולא על ידי דיילות. אם אתם יכולים להתגמש ולהיות ספונטאניים באשר למועד הטיסה-תוכלו למצוא דילים במחירים עוד יותר זולים על בסיס של waiting list או טיסות שיוצאות במועדים משתנים.

ניתן אף למצוא חבילות נופש (דילים) של טיסת שכר+שהייה במלון במחירים משתלמים. בניגוד לדעה הרווחת לא רק חברות קטנות ולא מוכרות-גם החברות הגדולות והמוכרות מפעילות טיסות שכר, ועם קצת סבלנות ונכונות לחיפוש רציני ייתכן ותמצאו את טיסת השכר ליעד המבוקש באחת מחברות אלו וכך על אף ששילמתם מחיר של טיסת שכר, תיהנו משירותה של חברה ידועה ומוכרת.