טיסות לאילת

להגיע לאילת בנסיעה זה כמו לשוט בספינה לחו”ל – רק בלי הרומנטיקה. זה ארוך, זה מייגע, זה לא נוח ובעיקר מתיש. טיסות לאילת הן האפשרות שלכם להגיע למרכז התיירות הישראלי בלי להתכונן שעות מראש ומבלי להיערך לכך נפשית ופיזית – פשוט לבוא ולעלות על המטוס. נתל אביב יש רק 50 דקות ואתם כבר באילת.

היום ישנן שלוש חברות, כולן ישראליות כמובן, שמפעילות טיסות לאילת:
    אל על
    ארקיע
    ישראייר
אל על נכנסה לשוק הזה ממש לא מזמן, מה שאמור להביא לתחרות ולירידת מחירים, במאבק על כיסו של הלקוח הישראלי. וזה אומר שתוכלו להשיג, עם קצת בירורים, טיסות זולות מאוד למקום הדרומי ביותר בישראל.

טיסות זולות לאילת

ראשית, המחיר הממוצע של טיסות לאילת נע סביב ה-150 שקלים לכיוון. עם זאת, יש לזכור שלא מדובר בקו בינלאומי עתיר נוסעים, כך שישנן הרבה מאוד טיסות מזדמנות או כאלו על בסיס מקום פנוי, שיעלו פחות.
טיסות לאילת יעלו, באופן טבעי, הרבה יותר בעונות המבוקשות – תקופת החגים ולאורך כל הקיץ. אם תבחרו טיסה בעונות מבוקשות פחות, המחיר יירד, משום שחברות התעופה ינסו למלא כמה שיותר מושבים בטיסה, כדי שתהיה משתלמת יותר עבורן.
אפשרות נוספת להוזלת המחיר – טיסות לאילת ברגע האחרון
למי שיכול להיות ספונטני, עדיף לחפש טיסות לאילת כמה שיותר קרוב למועד הטיסה. אז המחירים יורדים משמעותית – וזה קורה לעיתים תכופות. בכל הקשור אל טיסות לאילת דקה 90 אף פעם לא מאוחרת וברוב המקרים גם מאוד משתלמת.

טיסות לאילת עם אל על

כאמור, חברת התעופה הלאומית של ישראל החלה רק באחרונה להפעיל טיסות לאילת. היתרון הגדול של אל על הוא בטיסות באותה רמה של הטיסות הבינלאומיות, כולל מטוס הבואינג 737-700 החדיש. הטיסות של אל על ממריאות מטרמינל 1 בנתב”ג וניתן להזמין מהן טיסות המשך למגוון יעדים בעולם.
טיסות לאילת עם ישראייר

טיסות לאילת עם ישראייר

ישראייר מפעילה טיסות לאילת כבר שנים רבות, ועושה זאת בהצלחה רבה. שדה דב ונתב”ג הם נקודות המוצא של טיסות החברה, אותן היא מציעה במקרים רבים בהנחות משמעותיות. בררו למשל לגבי דילים לאילת שמציעים מלונות באילת בשיתוף עם ישראייר – אלו דילים שיתבררו לכם כמשתלמים מאוד.

טיסות לאילת עם ארקיע

גם ארקיע היא חברה ותיקה בתחום, ומפעילה טיסות לאילת לאורך כל היום, כל יום וכל השנה. גם היא מציעה טיסות מנמלי התעופה שדה דב ונתב”ג וגם דרכה תוכלו למצוא טיסות משולבות עם דילים בשלל מלונות באילת.

הרבה אפשרויות פתוחות בפנינו, אזרחי ישראל, כדי להגיע לאילת בטיסה ישירה. אם תבררו היטב, תגלו כי ישנן הנחות רבות בקו תל אביב-אילת, אם לחיילים בשירות חובה, לתושבי אילת, אנשי קבע וכדומה. אם אתם חושבים על נופש בעיר המקסימה הזו, לחופו של ים סוף המדהים, יש רק דרך אחת לעשות זאת – באמצעות טיסות לאילת.