נופש באילת

אין ישראלי שלא פינק עצמו עם נופש באילת לפחות פעם אחת בחייו – ונהנה עד עמקי נשמתו. כי אילת היא בשבילנו כל מה שמציע חו”ל, במרחק של כמה שעות ואפילו פחות מזה. אבל איך תבחרו את הנופש הטוב ביותר?

כאן באתר יש לכם מרכז מידע ענק לכל עניין הקשור בעיר הדרומית ביותר בארץ: טיסות לאילת, אכסניות או מלונות באילת, דרכים וטיפים להשגת חבילות נופש בזול ובקיצור – כל דבר שתרצו. אז במקום לברר, לחפש ולבזבז זמן, השתמשו באפשרות לקבל את הכל במקום אחד.

חבילות נופש באילת

בכל יום נמכרות מאות חבילות נופש באילת, כשבחודשי הקיץ ובחגי ישראל העמוסים הכמות הזו גדלה למימדים עצומים עוד יותר. טיסות יוצאות לאילת ושבות ממנה ללא הפסקה והתיירים – ישראלים וזרים גם יחד – זוכים לחוויה שאין בשום מקום אחר בישראל.
ישנם סוגים רבים של חבילות נופש באילת, אותן תוכלו למצוא דרך אינספור גורמים כדוגמת אתר האינטרנט גוליבר, סוכנות הנסיעות צבר, מלונות באילת, חברות תעופה שמפעילות טיסות לאילת ואפילו סוכנים עצמאיים.

נופש באילת כולל טיסות – המשתלם ביותר

מכל הדרכים שציינו כעת, נראה שהמשתלם ביותר הוא נופש שכולל טיסות לעיר וממנה. החברות שמפעילות טיסות מתל אביב (אל על, ארקיע וישראייר) מציעות חבילות נופש משתלמות ביותר, שכוללות את מחיר הטיסה ואת השהות במלון.
תמיד תוכלו למצוא נופש באילת בזול גם בדרכים אחרות: כמו בכל קו תעופה בו התחרות גדולה, גם עבור נופש באילת דקה 90 היא המשתלמת ביותר, משום שאז חברות התעופה מורידות מחירים בצורה משמעותית. בנוסף, תוכלו לברר על הנחות עבור חיילים, תושבי אילת וכדומה – גם הן נמצאות למכביר.

מתי כדאי לבחור נופש באילת?

אנחנו מאמינים שאין זמן שלא יתאים עבור נופש באילת. הכל תלוי בכם ובמה שאתם מחפשים. אם אתם מחפשים עיר שוקקת שנמצאת בשיאה, חפשו נופש באילת בפסח או בקיץ. גם נופש באילת בראש השנה או נופש באילת בסוכות מומלץ מאוד והפתעה קטנה – גם נופש באילת בשבועות נחשב לפופולארי מאוד.
אם אתם טיפוסים של שקט או שאתם רוצים לברוח מהקור של החורף, מומלץ שתרדו לאילת בדיוק בין המועדים שציינו כעת, כלומר: בין אוקטובר למרץ. אז מחירי מלונות באילת יורדים פלאים ואיתם גם מחירי הטיסות והחבילות השונות. מנגד, דווקא בתקופה הזו תתקשו למצוא דילים לאילת או מבצעים באילת (משום שהיקף המסחר נמוך יותר). קחו זאת בחשבון.